• Uczniowie z klasy pierwszej poznają roboty Dash

• 13.12.2023 21:50
      • W ramach zajęć w Kindlotece uczniowie z klasy 1a mieli możliwość poznać małych niebieskich kosmitów. Były to roboty edukacyjne Dash, które wprowadzają naszych najmłodszych w prawdziwy świat programowania. Dzieci podczas zajęć zapoznały się z najprostszymi funkcjami naszego robota. Było to 45 minut pełne śmiechu, radości, pasji i chęci poznania.

Dziękujemy #Amazon i #Stowarzysenie Cyfrowy Dialog za stworzenie przestrzeni dla tak wspaniałych i emocjonujących chwil dla naszych uczniów.

Agata Stasiewska