Strona główna
Runmageddon Kids klasa 1a
Nasi uczniowie z klasy 1a z dumą reprezentowali naszą szkołę podczas wydarzenia Runmageddon Kids przy Netto Arenie. Nie brakowało emocji – od lekkiej tremy na starcie, przez ogromną radość z pokonywania przeszkód, aż po satysfakcję i dumę na mecie. Wszyscy wykazali się odwagą, wytrwałością i sportowym duchem. Gratulujemy naszym młodym zawodnikom wspaniałego występu i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
Grand Prix Szczecina w pływaniu klas 4 i 5
Zawodnicy z roczników 2014 i 2015 zakończyli w poniedziałek (22.06) sezon startowy 2025/26 na pływalni SDS w Szczecinie. W finałowej edycji wyłoniono również najlepszych zawodników całego sezonu. W ostatnich międzyszkolnych zawodach zdobyli medale:
Klasy 4:
Piotrowski Dawid (złoto - 50m stylem klasycznym)
Kupczanko Zuzanna (srebro - 50m Stylem dowolnym)
Kulakovska Zlata (brąz - 50m stylem dowolnym)
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W hali sportowej, a następnie spotkanie w salach:
9:00 klasy: 8a (s.116), 8b (s.208), 8c (s.104),
10:30 klasy: 3a (s.22), 3b (s.20), 3c (s.43), 3d (s.24), 3e (s.42)
W salach:
9:00: 10:00: 1a – p. A. Wysokińska s. 40
1b – p. Z. Guz s. 26
1c –p. E. Dut
Pamiętamy o bohaterach
22 czerwca klasa 6a w imieniu całej społeczności naszej szkoły wybrała się na Cmentarz Centralny w Szczecinie. Jak co roku odwiedziliśmy kwatery wojskowe, by oddać cześć żołnierzom walczącym podczas II wojny światowej w naszym mieście. Zapaliliśmy kilkaset zniczy, które zostały zebrane i ofiarowane przez naszych uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. To piękna tradycja pokazująca, że młodzi wciąż pamiętają o bohaterach.
Wartościowe kino dla młodzieży
18. czerwca klasa 6a wybrała się do Domu Kultury Słowianin na poruszającą opowieść o przyjaźni i hejcie pt. „Lars jest LOL”. Film opowiada o nastoletniej Amandzie, która zostaje opiekunką Larsa, chłopca z zespołem Downa. Zamiast wsparcia, spotyka się z falą hejtu – w szkole i internecie. Jednak z czasem ich relacja przeradza się w prawdziwą przyjaźń, a Amanda odkrywa, jak ważna jest odwaga i empatia. Po filmie odbyły się warsztaty psychologiczne, podczas których młodzież poznała konsekwencje hejtu i sposoby przeciwdziałania nienawiści. Był to czas wypełniony śmiechem, jak też smutkiem i refleksją…
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 2915939PPP4
Nasza szkoła współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 4
ul. Romera 6
tel.914327116
Galeria zdjęć
- brak danych