• Co to jest Kindloteka?

• 13.12.2023 21:24
      • Kindloteka to wyjątkowe miejsce w naszej szkole stworzone przez Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog przy współpracy z Amazon. Dzięki programowi Amazon STEM Kindloteka mamy możliwość realizować treści, które pomagają zdobywać i rozwijać kompetencje przyszłości oraz edukować uczniów i nauczycieli według modelu STEM.

STEM jest to połączenie czterech zagadnień:

S – Sceince (nauka)

T – Technology (technologia)

E – Emgineering (inżynieria)

M – Math (matematyka).

Nasza szkoła jest jedną z ok. 40 placówek, które mają szczęście brać udział w tym wspaniałym projekcie. W ramach wyposażenia Kindloteki otrzymaliśmy między innymi:

• Czytniki książek Kindle
        • Tablety Samsung oraz Amazon fire 5