•  „Ekopracownia szkolna OZE SP 51 DBA O ŚWIAT”
      • „Ekopracownia szkolna OZE SP 51 DBA O ŚWIAT”

• 20.11.2023 01:01
      • EKOPRACOWNIA dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w formie dotacji, w kwocie 75.000,00 zł.
      • Ekopracownia to pilotażowy program realizowany w ramach Programu Priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej”.

Tylko 17 szkół naszego regionu (6 szkół z samego Szczecina) przeszło pozytywną weryfikację wniosków, a wśród nich znalazła się nasza placówka.

Strona Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska - program pilotażowy Ekopracownia

Strona Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska - informacja o 17 ekopracowaniach w szkołach

Powstała nowoczesna pracownia ekologiczna z interaktywnymi modelami OZE i zestawami doświadczalnymi odnawialnych źródeł energii (energia słoneczna i wiatrowa) i możliwością  wykonywania doświadczeń oraz badań wraz z użyciem modeli pokazowych, a także nowoczesnych technologii.

W ramach realizacji zadania zostały zakupione m.in.:

1. Biurko nauczyciela- 1szt;
        2. Stoliki – 5szt;