Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu skierowanego do uczniów klas 1–3 oraz 4–8, którego celem było promowanie postaw proekologicznych oraz zwiększenie świadomości na temat oszczędzania energii.
Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przedstawiającej sposoby oszczędzania energii w domu lub w szkole. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością oraz zaangażowaniem.
Wyniki konkursu:
- I miejsce (ex aequo):
Szymon Mikołajczyk (klasa 4e)
Anastasiia Zinkovska (klasa 7b) - Wyróżnienie:
Martyna Kwiatkowska (klasa 7e)
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!
Nagrody zostały zakupione z funduszy Samorządu Uczniowskiego – serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Małgorzata Mularczyk